Collection: Kitchen

Kitchen must haves such as biodegradable dishcloths, dish soap, scrubbers and brushes
146 products
  • Mini Bowl Cover Set of 3
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    $20.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ziptuck Reusable Snack Bags ( Set of 2 )
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kitchen Sponge 'The Gentle One’
    Regular price
    $3.10
    Sale price
    $3.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Round Coconut Dish Scrubbie
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tru Earth Dishwasher Tablets - 40 Tabs
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bento Box
    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Food Storage Bag
    Regular price
    $11.25
    Sale price
    $11.25
    Regular price
    $13.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Filo Stainless Steel Cleaning Pod (#712)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tumbler
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    $9.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Single Tea Towels
    Regular price
    $9.60
    Sale price
    $9.60
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Medium ‘Wild And Free’ Fabric Bowl Cover
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dishwasher Tablets by Nature Bee (Lemon)
    Regular price
    $26.95
    Sale price
    $26.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Linen Dishcloth - 2 Pack
    Regular price
    $15.25
    Sale price
    $15.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cold Brew Filter
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nut Milk Bag
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    $25.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FC Reusable Storage Bag
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out